Zpěvák SEBASTIAN získal platinovou desku za prodej alba Hvězdy

Ocenění převzal na strahovském stadionu, kde vystupoval jako host skupiny Kryštof… a 9. 11. se na něj můžete těšit v Akordu.

Dvě víkendová vystoupení (září 2017) na Vysněném stadionu si Sebastian s doprovodnou kapelou patřičně užil. Osmdesát tisíc návštěvníků potěšil nově sestaveným programem, v němž nechyběl žádný z jeho hitů, v sobotu navíc převzal platinové ocenění za debutovou desku Hvězdy. Připomeňme, že album vyšlo letos v březnu a posluchači na něm najdou hned pět rádiových hitů. Singly Toulavá, Záchranný bod, Až na to přijde, Hvězdy a Náhradní díly se všechny vešly do české rádiové Top 3, čímž se nemůže pochlubit žádný z tuzemských debutantů posledních let! Sebastian navíc aktuálně pracuje s další písní z Hvězd. K singlu Vesmírná, na kterém spolupracoval s Atmo Music, chystá videoklip a podle písničky dokonce pojmenoval nadcházející turné. Vstupenky na ostravský koncert v pokladně Akordu, běžných předprodejích nebo online na Odbavto.cz.

Vesmírná v digitálních službách Spotify, Apple Music, Google Play, iTunes, Deezer apod.: https://WMCZ.lnk.to/Vesmirna

Vesmírná
Náhradní díly
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.