REKONSTRUKCE CVIČEBNÍCH SÁLŮ

Letošní léto se v DK AKORD necvičí. Ne, že by nebyl zájem, ale právě období prázdnin se snažíme využít k dlouho odkládané rekonstrukci cvičebních sálů.
V průběhu rekonstrukce dojde k vybudování nových podlahových konstrukcí, protihlukové úpravy, nové interiérové výplně otvorů, rozvody elektroinstalace včetně osvětlení a slaboproudých rozvodů (nové ozvučení jednotlivých sálů), úprav ústředního topení a vybavení interiérů. Věříme, že v nových prostorech se budou cítit dobře jak lektoři jednotlivých kurzů, tak hlavně všichni kurzisté. Novou sezónu zahájíme 18. září 2017.

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.