Posílejte nám své příběhy (z) Akordu

Zažili jste v DK Akord (dříve Dům kultury NHKG) nějaký příběh nebo k němu máte nějakou nezapomenutelnou vzpomínku? Schováváte doma v archivu nějaké zajímavé foto našeho DK – historické nebo i ze současnosti? Podělte se s námi!

K slavnostnímu zahájení sezóny 2015/2016, které proběhne při příležitosti dokončené rekonstrukce Akordu, shromažďujeme pozoruhodné příběhy, jedinečné fotografie, dobové dokumenty (např. staré programy), které se váží k zábřežskému domu kultury. Zeptejte se i svých dědečků a babiček, ať se nám s nějakou historkou svěří. Vybrané příspěvky odprezentujeme v rámci připravovaného Dne otevřených dveří, dále v našich tiskovinách a na webu. Na Den otevřených dveří 19. září budou návštěvníci moci nahlédnout do zákulisí Akordu, dostanou se do míst, která jsou běžně návštěvníkům nepřístupná, poodhalíme jim něco z tajemství naší „kuchyně“.
Své příběhy a naskenované fotografie posílejte do 6. září na e-mail pribehy@dk-akord.cz, případně je doručte na recepci DK Akord. Nezapomeňte uvést kontakt na vás, protože každého, kdo nám něčím přispěje, zařadíme o slosování o ceny. Více sledujte na našem webu www.dk-akord.cz nebo na našem facebooku.
Naposledy upraveno 1. 9. 2015

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.