Naše kurzistky na 3. místě na ME

Výrazný úspěch našich kursistek

Mnozí lidé vnímají pohybové kurzy jako pouhou relaxační činnost, ale jsou kurzy, které tvoří výjimku. To potvrzují účastnice kurzu stepu pro pokročilé v DK AKORD pod vedením Miroslava Spáčila.

Vybraným členkám kurzu se naskytla příležitost, aby předvedly svojí nabytou dovednost na Mistrovství České republiky ve stepu společně s členkami TŠ Vítr. Jaké zavládlo nadšení, když z MČR se probojovaly na Mistrovství Evropy ve stepu. To se letos konalo v Praze 4.7. 2015 pod hlavičkou International Dance Organization. Na ME se sjeli soutěžící z devíti zemí. Naše kurzisty soutěžily ve věkové kategorii Aduls II ( věk 30 +) a v kategorii malá skupina (6 žen). Vystoupily na skladbu Libertango v choreografii M. Spáčila, kterou nazval RITMO DE LA NOCHE. Toto tři minutové taneční vystoupení v charakteru Tanga a Flamenga, překvapilo stepem, který byl proložený kultivovanou taneční stylizací na španělské téma. Za svůj výkon je porota ocenila 3. místem ve své kategorii. Tento výrazný úspěch je nejen zásluhou všech reprezentujících žen a pana Miroslava Spáčila, ale také DK Akord, který pro své kursistky připravil ideální podmínky pro přípravu na ME. Pro mnohé z nich to byla zároveň první velká zkušenost na mezinárodní soutěži a s tím vyplývající hluboký zážitek.

3.místo z ME si jistě zaslouží gratulaci a poděkování všem za dobrou reprezentaci našeho kulturního zařízení DK AKORD.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.