Letní venkovní akce a jejich mokré varianty

Během prázdnin pro Vás máme v zahradě DK Akord připraveny venkovní akce pro malé i velké. Mnohé z nich se budou konat i za nepříznivého počasí.

Pohádkové středy

Konají se ve vybrané prázdninové středy vždy od 17:00.
V případě nepříznivého počasí jsou přesunuty do Klubu Akord.
Přehled pohádkových pořadů

Hudební čtvrtky

Konají se během prázdnin vždy ve čtvrtek od 18:00.
V případě nepříznivého počasí si konání koncertů ověřte na recepci Akordu na telefonním čísle 596 762 511.
Přehled koncertů

28.8. Akord plný her

Zábavné odpoledne plné her a soutěží pro malé i velké.
Jakou formou se tato akce bude konat v případě nepříznivého počasí, upřesníme.

Celoprázdninový Letní festival DK Akord chrlí jednu akci za druhou

Během prázdnin ostravský Akord pořádá cyklus venkovních akcí pod názvem Letní festival.
Téměř každou středu se děti mohou těšit na divadelní pohádku v zahradním amfiteátru. Ve čtvrtek pak probíhají koncerty, na kterých hrají převážně amatérské kapely a písničkáři z Ostravy a okolí. Interpreti byli vybráni z dalšího projektu DK Akord – Fajn Fest 2015, což je projekt na podporu amatérských hudebníků.
„Spousta muzikantů, když začínají, hledají možnosti, kde by veřejně prezentovali, co ve zkušebnách napilovali. Proto jsme hudební čtvrtky vyčlenili pro tyto příležitosti. Kapely mají zajištěné ozvučení a zázemí a záleží pak jen na jejich výkonu, zda publikum strhnou, či ne,“ vysvětluje Jan Ražnok, dramaturg Akordu a koordinátor projektu. „Prostor dostali muzikanti spíše pohodovějších žánrů jako folk, blues, ale budeme zde mít i rockovější kapely v akustickém hávu, např. Forty Lies.“
Akce pro děti doplní v neděli 2. srpna Pohádkový les – dobrodružná stezka Bělským lesem plná soutěžních úkolů. Další den plný soutěží pro malé i velké proběhne v pátek 28. srpna coby akce s názvem Akord plný her.
A co v případě nepříznivého počasí?
„Jsme připraveni i na to. Většina našich venkovních akcí má v rezervě i mokrou variantu. Návštěvníci se tedy nemusí obávat, že by se akce neuskutečnila,“ uklidňuje veřejnost jednatelka Akordu Darina Daňková. Pohádkové akce se v případě nepříznivého počasí přesouvají do Klubu Akord, u koncertů je vhodné si jejich konání ověřit telefonicky na čísle 596 762 511.
Další prázdninovou akcí, kterou v Akordu připravují, je fotografická soutěž Foto Fest 2015. Veškeré podrobnosti k letnímu programu najdete na www.dk-akord.cz.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.