Fotofest 2016 - Vyhodnocení

V letošním ročníku se partnerem soutěže stal MOK Krzanowice, který se podílel na propagaci této soutěže na polské straně. Celkem se do soutěže přihlásilo 44 fotografů (z toho 13 z Polska) s 221 fotografiemi. Odborná porota ve složení: Jiří Kudělka, Jaroslav Elfmark, Miroslav Voznica rozhodla o udělení těchto cen:

Zvláštní uznání :

Radim Bittner

Natalia Klimaschka

  1. místo :

    Helena Vojtíšková

Jan Šebek

  1. místo :

    Michal Fuglevič

Alena Pončová

  1. místo :

    Šárka Nováková

Výhercům byly předány ceny na slavnostním vyhodnocení v Klubu Akord 19.10.2016 u pří­ležitosti vernisáže výstavy (umístěné na chodbách DK AKORD) 34 vybraných snímků z letošního ročníku soutěže. Předávání cen se zúčastnila za DK AKORD jednatelka Darina Daňková a ředitel MOK KrzanowiceMarian Wasiczek.
Všem přítomným účastníkům byly předány „Pamětní listy“.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.