Festival letního ostravského kina

FLOK (festival letního ostravského kina) je unikátní projekt, který si klade za cíl na jednom místě shromáždit informace o všech letních kinech na území Ostravy a přilehlého okolí. Návštěvníkům nabízí na webu www.flokostrava.cz přehledný seznam všech minulých i nadcházejících promítání pod širým nebem, včetně informací o začátku promítání, výši vstupného, místech a jednotlivých filmech.
Výběr je skutečně bohatý. Letos si již diváci mohli filmy vychutnávat na břehu řeky Ostravice, vedle historické budovy Trojhalí, na školním dvoře, louce nebo fotbalovém hřišti. Na programu letních kin se objevily české komedie, akční filmy, muzikály i animované pohádky pro děti. Množství projekcí i rostoucí zájem publika potvrzují, že fenomén letního kina je na vzestupu.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.