DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ – PODZIM 2015

Přátelé dobrého divadla a Akordu,
řeknete si, že vybrat pět titulů do předplatného asi není žádný problém. Vždyť tady máme v tuzemsku spoustu divadel s kvalitním repertoárem. A když máte vybráno, předjednáno a začnete ladit detaily, začne se vám to sypat jak domeček z karet, protože ten a ten herec musí dát přednost jiným pracovním povinnostem, a nebo vám vypadne druhý pořadatel ve „šňůře“, který se měl podělit o náklady na dopravu, jež jsou někdy vyšší než samotný honorář divadlu. Naštěstí, vše dobře dopadlo a po všech těch anabázích vám můžeme v dalším cyklu předplatného nabídnout několik divadelních novinek i osvědčených divadelních hitů. Všechno by to měly být tituly, které jste ještě v Ostravě neměli příležitost vidět. Přejeme vám tedy spoustu pozitivních emocí při návštěvě našeho divadla.
Váš Akord

30. 9. – JEDLÍCI ČOKOLÁDY – Klicperovo divadlo Hradec Králové
Příběh tří sester, co se stavějí na vlastní nohy po smrti otce, který jim zanechal supermanský kostým. Úspěšná hra Davida DrábkaPavlou Tomicovou v hlavní roli.

21. 10. – BŮH MASAKRU – Činoherní klub
Krutý i zábavný obraz ze života plného konfliktů. Drama Yasminy RezyIvanou Chýlkovou v hlavní roli.

5. 11. – KALIFORNSKÁ MLHA – Divadlo v Řeznické
Vilma Cibulková, držitelka Thalie 2014, představí svou divadelní novinku, americkou hru, která s velkou ironií a nadsázkou odhaluje předstíranou odbornost a faleš celého systému obchodu s uměním.

8. 12. – S NEBO BEZ? – Divadlo Palace
Francouzská groteska o přípravě jednoho představení neschopnými divadelníky. Vanda Hybnerová jako herečka, autorka výpravy a scény a také jako spolurežisérka.

17. 1. – VZPOMÍNKY ZŮSTANOU – Divadlo Ungelt
Příběh o lásce, rodinných poutech a generačním střetu hodnot.
Hrají: Zlata Adamovská, Petr Štěpánek a další

Ceny předplatného: 1390 a 1590 Kč
Již v prodeji – více ZDE


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.