CYKLOSVĚTLUŠKA aneb Světýlka naděje pro Hospic Sv. Lukáše

datum: 23. 09. 2017 – 19:00
vstupné: Děti: 80 Kč, Dospělí 200 Kč

Charitativní večerní cyklojízda Bělským lesem pro celou rodinu. Připraveny soutěže o zajímavé ceny. Na kolech vás doprovodí také hokejoví hráči HC Vítkovice Ridera.

Program:
17:00 – Zahájení programu a koncert Aničky Lukášové
19:30 – START
MAXI BĚLÁK – pro jízdu tímto okruhem nemusíte být profík
MINI BĚLÁK – kratší stezka, kterou hravě zdolá každý
MIKRO BĚLÁK – trasa pro nejmenší na odrážedlech a koloběžkách
20:00 – OHŇOVÁ ŠOU
20:30 – VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ

Možnosti registrace již brzy na www.dk-akord.cz.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.