Český červený kříž bude procvičovat první pomoc v Akordu

Dne 26. 8. 2017 od 10:00 – 12:00 poskytne Akord prostory ke cvičení Českému červenému kříži.
Jedná se o republikové cvičení humanitárních jednotek, v domě kultury Akord se procvičí praktické zkušenosti v poskytování první pomoci v simulovaných situacích dle platných standartů PP.

Cvičení je určeno pro členy a dobrovolníky z jednotlivých oblastních spolků ČČK. Akce je vhodná pro zájemce, kteří si chtějí zdokonalit znalosti v postupech řešení mimořádné události a činnosti humanitární jednotky. Tato akce není pro veřejnost.

Co se bude procvičovat:

Tématem cvičení bude operační řízení a spolupráce mezi humanitárními jednotkami a složkami IZS při řešení rozsáhlé mimořádné události v městském prostředí a i v terénu. Budou procvičovány především obsahy typových činností Operační řízení a Evakuace a nouzové ubytování a dále dovednosti v oblasti radiokomunikace, psychosociální podpory a orientace v neznámém terénu.

VIDEOREPORTÁŽ Z AKCE ZDE


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.