AKTIVNÍ SENIOR SE ROZJEL NA PLNÉ OBRÁTKY

Senioři mají opět šanci zpestřit si svůj zlatý podzim života na speciálních akcích v DK Akord zaměřené pouze na ně. Dům kultury Akord za finanční podpory Města Ostrava!!! v letošním roce pokračuje v projektu AKTIVNÍ SENIOR , který svou náplní je zaměřený na tuto kategorii. Jde o cyklus různých zajímavých přednášek, cvičení nebo tvůrčí dílny. Již 12.4. se hlavně seniorky protahovaly při cvičení s velkými míči pod vedením odborné lektorky Zuzany Kaiser. Na měsíc květen je připravena pro seniory speciální přednáška s praktickými ukázkami na trénování paměti, kterou zrealizují v DK Akord pracovníci obecně prospěšné společnosti MENS SANA.

Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.