Akord zvýšil loni návštěvnost o 23 tisíc. Díky programu i rekonstrukci.

Dvacet tři tisíc. To je nárůst návštěvnosti za poslední rok oproti letům minulým. Zvýšení návštěvnosti o téměř 15 % vděčí Dům kultury Akord pestrému kulturnímu programu i povedenou rekonstrukcí. V roce 2015 AKORD navštívilo celkem 216 872 občanů. Tohoto skvělého výsledku dosáhl Akord i přesto, že jeho klubové prostory byly znovuotevřené až v druhé polovině roku.

„Jde vidět, že náročná rekonstrukce Akordu, která probíhala v letech 2013 až 2015, sklízí své plody,“ hodnotí pozitivní stav jednatelka Darina Daňková. „Zatraktivnění a modernizace prostor láká nejenom běžné návštěvníky, kteří si chtějí kulturu užít v příjemném prostředí, ale i firemní klientelu, která Akord vyhledává pro organizaci svých akcí, jako jsou plesy, večírky, konference a jiné eventy.“

Atraktivní programová nabídka Akordu vede k tomu, že většina divadelních představení bývá často dopředu vyprodána a na mnohé koncerty se sjíždějí návštěvníci z celé severní Moravy. Stačí se podívat na nabitý kulturní program na jaro 2016, kde najdete takové hvězdy jako Anetu Langerovou, Michala Hrůzu, Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers, z divadel pak inscenace předních českých divadel s hvězdným obsazením, např. Královu řeč s Martinem Stránským nebo Válku Roseových s Michalem Dlouhým. Vedle velkých akcí se postupně rozjíždí komornější pořady v Klubu Akord. Své příznivce si našel pravidelný měsíční pořad Tančírna, na kterou chodí mladí absolventi tanečních kurzů i starší generace, která si chce zatančit v rytmu společenských tan­ců.

O pestrosti kulturních pořadů DK Akord pro všechny generace jednoznačně svědčí program na tento víkend. V sobotu 27. února se od 15 hodin koná 1. společenský ples seniorů. Večer pak v Klubu Akord proběhne Hecovní disko večer s divadelním souborem Nahodile, který je určen pro mladou a střední generaci a hlavně pro všechny, kteří mají rádi humor a recesi. Nedělní odpoledne 28. února bude patřit dětem, jež se mohou v maskách vydovádět a vytancovat na Velkém pohádkovém karnevalu.

„V Akordu se tak může kulturně vyžít celá rodina,“ komentuje Daňková a vyzývá: „Neseďte doma a přijďte se příjemně pobavit a zároveň nám tak pomoci překročit loňský nárůst o další tisíce návštěvníků. Odměnou vám budou jedinečné kulturní zážitky, kvalitní zábava a také spokojený žaludek, protože svou návštěvu kulturních pořadů můžete spojit s obědem či večeří v naší Restauraci Akord, kde se koná kultura na talíři.“


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.