AKORD INFO

Sledujte na našem YouTube kanále nový pravidelný video pořad, kde se dozvíte aktuální informace z Akordu – o připravovaných akcích, něco ze zákulisí a také se můžete zapojit do soutěže o vstupenky, na některou z našich akcí.

LUPENIÁDA

Kriteria soutěže
LUPENIÁDA je doprovodná soutěž v rámci vysílání jednotlivých dílů video upoutávek „AKORD INFO“. Soutěží se o dvě vstupenky ( „lupeny“) na některé z představení realizována v AKORDu.
Soutěžní otázky budou kvizového typu s možnosti 3 odpovědi ( A, B, C ), pouze jedna bude vždy správná.
Termín uzávěrky, do kdy se mohou zasílat odpovědi na soutěžní otázku bude uveden v každém díle „Lupeniády“
Soutěžící své odpovědi zasílají na emailovou adresu soutez@dk-akord.cz . Platí vždy pouze jedna odpověď z jednoho emailu. V případě, že dojde k zaslání více odpovědí ze stejné adresy, platí vždy pouze ta odpověď, která dojde jako první.
Pro zařazeni do slosování správných odpovědí musí být v emailu uvedeno :
jméno- bydliště – rok narození / číslo dané video relace ( bude vždy řečeno při vyhlašování soutěžní otázky) a označení správné odpovědi ( A, B,C ).
Z došlých správných odpovědí bude vylosován jeden výherce, který bude vyrozuměn k převzetí vstupenek.
Do soutěže se mohou zapojit osoby starší 15 let.
Tato soutěž je pouze jako doplňkové zpestření nabídky programu a nevyplývá z ní žádný právní nárok.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.