Aerobik klub Ostrava má I. vicemiss aerobik 2017

Aerobik klub Ostrava má I. vicemiss aerobik 2017

Ve 20. finále Miss aerobik ČR, které se uskutečnilo v pražském Congress Wellness Hotelu Olšanka v sobotu 18. 11. 2017, se stala I. vicemiss aerobik Sára Vartová závodnice Aerobik klubu Ostrava, který pravidelně trénuje v Akordu. Klub reprezentovala také Karolína Zastková, která se probojovala až do samotného finále. Oběma slečnám moc gratulujeme.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.