aktuality


PF 2019

Přejeme Vám Vánoce plné pohody, milých setkání a hezkých překvapení a úspěšný nový rok.

» celý článek

RESTAURACE AKORD HLEDÁ POSILU DO TÝMU

Hledáme kolegu či kolegyni do našeho týmu Restaurace AKORD na pozici číšník / servírka.

» celý článek

NOVĚ V PRODEJI – RELAXAČNÍ JÓGA A ZDRAVÁ ZÁDA

Pohybové kurzy – relaxační jóga a zdravá záda od 3. ledna v prodeji na pokladně DK Akord.

» celý článek

Z Mistrovství světa si Aerobik klub Ostrava veze 7. místo !

Mistrovství světa v aerobiku probíhalo ve dnech 16.10. – 19.10.2018 v ni­zozemském Leidenu. Závodnice Aerobic klubu získaly krásné 7. místo pro Aerobik klub Ostrava.

» celý článek

Restaurace Akord přijme brigádníky

Hledáme brigádníky na večírkovou a plesovou sezónu.

» celý článek

DĚTSKÉ SBOROVÉ STUDIO OSTRAVA-JIH PŘIJME NOVÁČKY

Vhodné pro děti od 3 let až po dospělé – 4 věkové kategorie. Spolupráce s českými hvězdami, pořádání koncertů, festivalů, soutěží. Více na www.sborovestudio.cz

» celý článek

AEROBIK KLUB OSTRAVA POŘÁDÁ NÁBOR DĚTÍ

Přihlaste své děti na kurzy aerobiku.

» celý článek

Aerobik klub Ostrava poprvé na Mistrovství Evropy !!!

Nejzkušenější závodnice Aerobik klubu Ostrava si z Mistrovství Evropy, které probíhalo 24 – 27. 5. 2018 odvezly bronzovou medaili.

» celý článek

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ HISTORICKÝCH VOZIDEL

V sobotu 26.5. 2018 se od 15:40 do 17:45 uskutečnil před AKORDem sjezd vozidel akce VETERÁN RALLYE OSTRAVA 2018. U této příležitosti je od 18.5. ke shlédnutí v prvním podlaží AKORDU Výstava fotografií historických vozidel aneb Ohlédnutí za pořadatelskými aktivitami Tatra Veterán Clubu Ostrava v AČR.

» celý článek

FLY DANCE WORKSHOP – 7. 4. 2018

V Akordu proběhl další workshop zaměřený na posilování v sítích v nově zrekonstruovaných sálech.

» celý článek

POKLADOVSKÉ VAJÍČKO ZDOBÍ VELIKONOČNÍ STROM V PORUBĚ

2. ročník Velikonočního stromu v Ostravě – Porubě u Alšova náměstí letos zdobí také pokladovské vajíčko.

» celý článek

Třetí ročník plesu seniorů opět sklidil velký úspěch

Reportáž Televize POLAR. Více uvnitř aktuality.

» celý článek

ŠKOLENÍ D-Yogi ® Fly V AKORDU

Základní školení pro budoucí instruktory D-Yogi ® Fly. Obsahem jsou praktické lekce, jejich metodický rozbor a teoretický základ pro lekce určené začátečníkům. Školení obsahuje právní minimum, zdravotní rizika i přínosy cvičení D-Yogi ® Fly. Prostor bude dán také technickým otázkám k instalaci sítí, péči o ně a zajištění bezpečnosti.

» celý článek

Fúze Akordu a Pokladu dokončena

Dva ostravské domy kultury budou od letošního roku fungovat pod jedním vedením a jednou hlavičkou. Nový název společnosti je AKORD & POKLAD, s.r.o.

» celý článek


PŘEDPLATNÉ PRO JARO 2018

V pondělí 4. 12. spouštíme prodej předplatného pro JARO 2018. Pokračujeme v divadelním abonmá s podtitulem „Činoherní ko(k)te(j)l“ a novinkou je pak samostatné půlroční hudební předplatné. Stávajícím předplatitelům z divadelního podzimního cyklu držíme jejich místa v sále do 11. 12. Fajnšmekrům, kteří budou mít zájem o oba předplatitelské cykly, nabízíme 10 % slevu z toho levnějšího předplatného. Vězte, že předplatné může být velmi pěkný vánoční dárek.

» celý článek

Aerobik klub Ostrava má I. vicemiss aerobik 2017

Ve 20. finále Miss aerobik ČR, které se uskutečnilo v pražském Congress Wellness Hotelu Olšanka v sobotu 18. 11. 2017, se stala I. vicemiss aerobik Sára Vartová závodnice Aerobik klubu Ostrava, který pravidelně trénuje v Akordu. Klub reprezentovala také Karolína Zastková, která se probojovala až do samotného finále. Oběma slečnám moc gratulujeme.

» celý článek

Zpěvák SEBASTIAN získal platinovou desku za prodej alba Hvězdy

Ocenění převzal na strahovském stadionu, kde vystupoval jako host skupiny Kryštof… a 9. 11. se na něj můžete těšit v Akordu.

» celý článek

Aerobik klub Ostrava zaválel na závodech ve Vsetíně.

Aerobik klub Ostrava zaválel na závodech ve Vsetíně.

» celý článek

Dívkou České republiky 2017 se stala Kateřina Procházková

Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu 27. 9. 2017 v Laser show hall Boby centra v Brně. Kačka je aktivní závodnicí v Aerobik klubu Ostrava a slaví úspěchy na každém kroku.

» celý článek

Hledáme lektora/ku Zumby

Do nově rekonstruovaných sálů hledáme lektora/ku zumby. Více informací na čísle: 596 762 504 nebo na emailu: j.cernavova@dk-akord.cz

» celý článek

Festival letního ostravského kina

FLOK (festival letního ostravského kina) je unikátní projekt, který si klade za cíl na jednom místě shromáždit informace o všech letních kinech na území Ostravy a přilehlého okolí.

» celý článek

Český červený kříž bude procvičovat první pomoc v Akordu

Dne 26. 8. 2017 od 10:00 – 12:00 poskytne Akord prostory ke cvičení Českému červenému kříži. Jedná se o republikové cvičení humanitárních jednotek, v domě kultury Akord se procvičí praktické zkušenosti v poskytování první pomoci v simulovaných situacích dle platných standartů PP.

» celý článek

Svatováclavský hudební festival 2017

14. ročník Svatováclavský hudební festivalu uvede ve dnech od 4. do 28. září 35 koncertů ve dvacítce měst a obcí Moravskoslezského kraje. Kromě koncertů se návštěvníci nově dočkají také besed s umělci, workshopů, výstav a filmových projekcí.

» celý článek

REKONSTRUKCE CVIČEBNÍCH SÁLŮ

Letošní léto se v DK AKORD necvičí. Ne, že by nebyl zájem, ale právě období prázdnin se snažíme využít k dlouho odkládané rekonstrukci cvičebních sálů.

» celý článek

Aerobik klub Ostrava má 1. vicemistryni ČR

V neděli 21. 5. 2017 proběhlo Mistrovství České republiky Aerobik master class. Titul 1. vicemistryně získala závodnice z Aerobik klubu Ostrava Kateřina Procházková.

» celý článek

AKORD – ideální místo pro maturitní ples

Hledáte to pravé místo k oslavě svých studijních úspěchů a rozlučkou se spolužáky a učiteli? vytzkoušejte DK Akord.

» celý článek

Fotofest 2016 – Vyhodnocení

V letošním ročníku se partnerem soutěže stal MOK Krzanowice, který se podílel na propagaci této soutěže na polské straně

» celý článek

10 let Dětského sborového studia Ostrava-Jih

Sborové studio oslavilo velkým koncertem v DK Akord 10 let existence svého mládežnického sboru Ko-Ko, který založili Zdeněk Ševčík a Lenka Velikovská. Postupně se pak ke „Kokáčům“ nabalovaly ostatní sbory. Dnes jich má sborové studio celkem čtyři a spřádá další velké plány.

» celý článek

Aerobik klub Ostrava má Mistryni ČR

To, že Ostrava vychovává skvělé sportovce, není tajemstvím. Aerobik klubu Ostrava se ale poslední květnový víkend dařilo nebývale.

» celý článek

AKTIVNÍ SENIOR SE ROZJEL NA PLNÉ OBRÁTKY

Senioři mají opět šanci zpestřit si svůj zlatý podzim života na speciálních akcích v DK Akord zaměřené pouze na ně.

» celý článek

AKORD vyhrál v anketě veřejnosti Ostravský dům roku 2015

Přinášíme vám čerstvou novinku – 12.4.2016 byl Dům kultury Akord oficiálně vyhlášen vítězem ankety veřejnosti Ostravský dům roku 2015.

» celý článek

Akord zvýšil loni návštěvnost o 23 tisíc. Díky programu i rekonstrukci.

Dvacet tři tisíc. To je nárůst návštěvnosti za poslední rok oproti letům minulým. Zvýšení návštěvnosti o téměř 15 % vděčí Dům kultury Akord pestrému kulturnímu programu i povedenou rekonstrukcí. Tohoto skvělého výsledku dosáhl Akord i přesto, že jeho klubové prostory byly znovuotevřené až v druhé polovině roku.

» celý článek

Posílejte nám své příběhy (z) Akordu

Zažili jste v DK Akord (dříve Dům kultury NHKG) nějaký příběh nebo k němu máte nějakou nezapomenutelnou vzpomínku? Schováváte doma v archivu nějaké zajímavé foto našeho DK – historické nebo i ze současnosti? Podělte se s námi!

» celý článek

Výstava biblí – Bible včera, dnes a zítra

V prostorech Domu kultury Akord se uskuteční ve dnech 21.7. – 13.8. 2015 unikátní putovní výstava Bible včera, dnes a zítra, která představí Bibli a její poselství široké veřejnosti. Ostravská výstava bude svým rozsahem a zaměřením bezkonkurenčně největší, která doposud v České republice a na Slovensku v minulosti byla.

» celý článek

Letní venkovní akce a jejich mokré varianty

Během prázdnin pro Vás máme v zahradě DK Akord připraveny venkovní akce pro malé i velké. Mnohé z nich se budou konat i za nepříznivého počasí. ## Pohádkové středy ## Hudební čtvrtky ## 28.8. Akord plný her

» celý článek

Naše kurzistky na 3. místě na ME

Výrazný úspěch našich kursistek Mnozí lidé vnímají pohybové kurzy jako pouhou relaxační činnost, ale jsou kurzy, které tvoří výjimku. To potvrzují účastnice kurzu stepu pro pokročilé v DK AKORD pod vedením Miroslava Spáčila.

» celý článek

Voda je živel

V Akordu si z vody udělali přítele Voda je živel… to je název výtvarné soutěže, kterou DK Akord pro děti připravil a k jejímuž vyhodnocení došlo 23. 6. 2015 v rámci preventivně-prezentační akce Společně pro bezpečnější Ostravu, kterou však voda v podobě deště trochu potrápila. Organizátoři se nepříznivého počasí nezalekli, naopak byli dostatečně připraveni na to, aby akci nemuseli rušit a většinu programu přesunuli dovnitř budovy Akordu.

» celý článek

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ – PODZIM 2015

Konečně se nám podařilo poskládat podzimní předplatné. Předprodej na další cyklus skvělých inscenací našich předních divadel, které vám naservírujeme v období od září 2015 do ledna 2016, je již spuštěn.

» celý článek

V Akordu už nepotřebujete papírovou vstupenku. Kupujte vstupenky elektronické!

Nemáte času nazbyt a nebaví vás stát ve frontě u pokladny? Máte strach, že vzácnou vstupenku ztratíte nebo zapomenete doma? Nemáte tiskárnu a myslíte ekologicky? Buďte akční a jako jedni z prvních v Ostravě spolu s Akordem šetřete svůj drahocenný čas!

» celý článek

Uspořádejte Váš firemní večírek v prostorách Akordu

Máte chuť se sejít se svými kolegy, či obchodními partnery? Pak jste správně v Akordu :-)! Uspořádejte firemní večírek, ať už pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery.

» celý článek

Objednejte jídlo předem, ušetříte čas!

Vyberte si Vaše oblíbené jídlo z našeho jídelního lístku předem a nechejte si ho připravit na Vámi určenou dobu. Jídelní lístek ZDE. Telefonní číslo restaurace: 596 762 565

» celý článek

BONUS K PŘEDPLATNÉMU – SLEVA V RESTAURACI!

Při zakoupení předplatného dostanete jako bonus voucher na slevu 10% v restauraci Akord

» celý článek

MISERY – Studio DVA divadlo – ZRUŠENO

datum: 15. 06. 2018 – 19:00
Podmínky vrácení vstupenek za zrušené představení uvnitř události/aktu­ality.

» celý článek
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.