aktuality


AKORD – ideální místo pro maturitní ples

Hledáte to pravé místo k oslavě svých studijních úspěchů a rozlučkou se spolužáky a učiteli? vytzkoušejte DK Akord.

» celý článek

1. 5. 2017 a 8. 5. 2017 BUDE RESTAURACE A POKLADNA UZAVŘENA

Z důvodu státního svátku bude ve dnech 1. 5. 2017 a 8. 5. 2017 restaurace a pokladna Akord uzavřena. Děkujeme za pochopení.

» celý článek

STUD2NA: VÝZVA PRO STUDENTY, JEDNOTLIVCE I KOLEKTIVY

STUD2NA: Studnice studentských nápadů 2017. Šance pro mladé talenty.

» celý článek

Fotofest 2016 – Vyhodnocení

V letošním ročníku se partnerem soutěže stal MOK Krzanowice, který se podílel na propagaci této soutěže na polské straně

» celý článek

Výtvarná dílna Ing. arch. Kateřiny Chvílové

Výtvarná výuka pro všechny generace – děti, studenty i dospělé – se zaměřením na kresbu a malbu všemi výtvarnými technikami, dějiny umění a přípravu na umělecké školy

» celý článek

Aerobik klub Ostrava

Nový ceník kurzovného od února do června 2017 Více informací: www.aerobikostrava.cz

» celý článek

10 let Dětského sborového studia Ostrava-Jih

Sborové studio oslavilo velkým koncertem v DK Akord 10 let existence svého mládežnického sboru Ko-Ko, který založili Zdeněk Ševčík a Lenka Velikovská. Postupně se pak ke „Kokáčům“ nabalovaly ostatní sbory. Dnes jich má sborové studio celkem čtyři a spřádá další velké plány.

» celý článek

Aerobik klub Ostrava má Mistryni ČR

To, že Ostrava vychovává skvělé sportovce, není tajemstvím. Aerobik klubu Ostrava se ale poslední květnový víkend dařilo nebývale.

» celý článek

AKTIVNÍ SENIOR SE ROZJEL NA PLNÉ OBRÁTKY

Senioři mají opět šanci zpestřit si svůj zlatý podzim života na speciálních akcích v DK Akord zaměřené pouze na ně.

» celý článek

AKORD vyhrál v anketě veřejnosti Ostravský dům roku 2015

Přinášíme vám čerstvou novinku – 12.4.2016 byl Dům kultury Akord oficiálně vyhlášen vítězem ankety veřejnosti Ostravský dům roku 2015.

» celý článek

STUD2NA – Studnice studentských nápadů

STUD2NA neboli Studnice studentských nápadů – jedná se o nový klubový pořad DK Akord, ve kterém si studenti budou moci realizovat své nápady v různých odvětvích umění – od muziky, divadla až po výtvarno a další kreativní činnosti.

» celý článek

Akord zvýšil loni návštěvnost o 23 tisíc. Díky programu i rekonstrukci.

Dvacet tři tisíc. To je nárůst návštěvnosti za poslední rok oproti letům minulým. Zvýšení návštěvnosti o téměř 15 % vděčí Dům kultury Akord pestrému kulturnímu programu i povedenou rekonstrukcí. Tohoto skvělého výsledku dosáhl Akord i přesto, že jeho klubové prostory byly znovuotevřené až v druhé polovině roku.

» celý článek

Posílejte nám své příběhy (z) Akordu

Zažili jste v DK Akord (dříve Dům kultury NHKG) nějaký příběh nebo k němu máte nějakou nezapomenutelnou vzpomínku? Schováváte doma v archivu nějaké zajímavé foto našeho DK – historické nebo i ze současnosti? Podělte se s námi!

» celý článek

Výstava biblí – Bible včera, dnes a zítra

V prostorech Domu kultury Akord se uskuteční ve dnech 21.7. – 13.8. 2015 unikátní putovní výstava Bible včera, dnes a zítra, která představí Bibli a její poselství široké veřejnosti. Ostravská výstava bude svým rozsahem a zaměřením bezkonkurenčně největší, která doposud v České republice a na Slovensku v minulosti byla.

» celý článek

Letní venkovní akce a jejich mokré varianty

Během prázdnin pro Vás máme v zahradě DK Akord připraveny venkovní akce pro malé i velké. Mnohé z nich se budou konat i za nepříznivého počasí. ## Pohádkové středy ## Hudební čtvrtky ## 28.8. Akord plný her

» celý článek

Naše kurzistky na 3. místě na ME

Výrazný úspěch našich kursistek Mnozí lidé vnímají pohybové kurzy jako pouhou relaxační činnost, ale jsou kurzy, které tvoří výjimku. To potvrzují účastnice kurzu stepu pro pokročilé v DK AKORD pod vedením Miroslava Spáčila.

» celý článek

Voda je živel

V Akordu si z vody udělali přítele Voda je živel… to je název výtvarné soutěže, kterou DK Akord pro děti připravil a k jejímuž vyhodnocení došlo 23. 6. 2015 v rámci preventivně-prezentační akce Společně pro bezpečnější Ostravu, kterou však voda v podobě deště trochu potrápila. Organizátoři se nepříznivého počasí nezalekli, naopak byli dostatečně připraveni na to, aby akci nemuseli rušit a většinu programu přesunuli dovnitř budovy Akordu.

» celý článek

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ – PODZIM 2015

Konečně se nám podařilo poskládat podzimní předplatné. Předprodej na další cyklus skvělých inscenací našich předních divadel, které vám naservírujeme v období od září 2015 do ledna 2016, je již spuštěn.

» celý článek

V Akordu už nepotřebujete papírovou vstupenku. Kupujte vstupenky elektronické!

Nemáte času nazbyt a nebaví vás stát ve frontě u pokladny? Máte strach, že vzácnou vstupenku ztratíte nebo zapomenete doma? Nemáte tiskárnu a myslíte ekologicky? Buďte akční a jako jedni z prvních v Ostravě spolu s Akordem šetřete svůj drahocenný čas!

» celý článek

Uspořádejte Váš firemní večírek v prostorách Akordu

Máte chuť se sejít se svými kolegy, či obchodními partnery? Pak jste správně v Akordu :-)! Uspořádejte firemní večírek, ať už pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery.

» celý článek

Objednejte jídlo předem, ušetříte čas!

Vyberte si Vaše oblíbené jídlo z našeho jídelního lístku předem a nechejte si ho připravit na Vámi určenou dobu. Jídelní lístek ZDE. Telefonní číslo restaurace: 596 762 565

» celý článek

BONUS K PŘEDPLATNÉMU – SLEVA V RESTAURACI!

Při zakoupení předplatného dostanete jako bonus voucher na slevu 10% v restauraci Akord

» celý článek
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.