Veřejné zakázky

 

Název veřejné zakázky

Rekonstrukce cvičební sálů a předsálí

Stručný popis

Rekonstrukce tří cvičební sálů a předsálí – odstranění podlah a montáž nových podlahových konstrukcí, protihlukové úpravy (podhledy, předstěny), nové interiérové prvky, rozvody elektroinstalace vč. osvětlení a slaboproudých rozvodů, úprav ÚT apod.

Druh veřejné zakázky

Zakázka malého rozsahu na stavební práce

Zadavatel

Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh, s.r.o.,

nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh

zastoupený jednatelkou Mgr. Darinou Daňkovou

IČ: 47973145

Kontaktní osoba

JUDr. Tomáš Panáček, advokát,

tomas.panacek@iadvokacie.cz,

+420 734 310 121

Lhůta pro podání nabídky

do 15. května 2017 do 13.45 hod. v DK Akord,

centrální kancelář, písemně poštou či osobně

Datum zveřejnění

27. dubna 2017

 

Zadávací dokumentace včetně výkazu výměr a dalších podkladů na profilu zadavatele společnosti nebo u kontaktní osoby.

 

 


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.