Veřejné zakázky

Důvodová zpráva:

 

Název veřejné zakázky

Rekonstrukce zázemí velkého sálu

Stručný popis

Rekonstrukce slabo a silnoproudu, obklady a dlažby, interiér, výmalby apod. v šatnách umělců a ostatních prostorách zázemí u velkého sálu

Druh veřejné zakázky

Zakázka malého rozsahu na stavby

 

Zadavatel

AKORD & POKLAD, s.r.o., nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh

zastoupený jednatelkou Mgr. Darinou Daňkovou

IČ: 47973145

 

Kontaktní osoba

JUDr. Tomáš Panáček, tomas.panacek@iadvokacie.cz,

tel.: +420 734 310 121

 

Lhůta pro podání nabídky

do 25. června 2018 do 15. hod. v DK Akord: centrální kancelář, písemně poštou či osobně

Datum zveřejnění

15. června 2018

 

Zadávací dokumentace, projektová dokumentace, slepý výkaz výměr a další podrobnější informace k dispozici na vyžádání u kontaktní osoby nebo na profilu zadavatele.

 

 


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.