O společnosti

Vážení obchodní partneři, milí návštěvníci Akordu,

neznám v Ostravě nikoho, kdo by někdy nezavítal do Akordu v Ostravě-Zábřehu. Však také není divu – stojí tady již od roku 1959, tj. více než 50 let, a každoročně chrlí nepřeberné množství kulturních, vzdělávacích, zábavných pořadů i mimořádných projektů.

Za svou historii prošel dům kultury úspěšnými i náročnými obdobími spojenými především s různými vlastníky i s vyvíjející se celospolečenskou ekonomickou situací. Jsem pyšná na to, že si v posledních letech našel své nezastupitelné místo významné kulturní instituce naší metropole. To by se nepodařilo bez stabilního vlastníka, jímž je od roku 2005 se 100% majetkovou účastí statutární město Ostrava. Děkujeme.

V různých dobách se Akord také různě nazýval. Dům kultury NHKG (pro nepamětníky: Nové huti Klementa Gottwalda), poté Dům kultury NH Ostrava-Jih, do konce roku 2017 Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh, nyní AKORD Ostrava-Zábřeh. A my bychom si přáli, aby to pro Vás, naše příznivce, byl prostě a jednoduše Váš Akord. Místo kulturních a společenských zážitků, místo přátelských setkání, místo přinášející zábavu, vzdělání i odpočinek a relaxaci. To vše u nás můžete prožít.

Akord totiž disponuje 3 sály, 7 salonky, 4 učebnami, letní zahradou s dětským hřištěm a 3 cvičebními sály. Některé prostory jsou klimatizovány, budovu pokrývá síť wifi. Samozřejmostí je moderní ozvučení, osvětlení a další audiovizuální technika. Součástí Akordu je také restaurace s terasou a hotel. V jeden okamžik může Akord pojmout až 1 000 návštěvníků.

Rok 2013 byl pro Akord přelomový. Změnil totiž svou tvář a stal se z něj moderní, komfortní, elegantní společenské a kongresové centrum. Rozsáhlou rekonstrukci za 120 mil. Kč financovalo statutární město Ostrava, jemuž opět patří velký dík.

Slibuji Vám, že pokud jste se v Akordu dřív cítili dobře, teď v něm prožijete ještě intenzivnější a komfortnější zážitky. Nenechejte si je ujít. Přijďte k nám za divadlem, koncertem, vzděláním. Užijte si gastronomické lahůdky v restauraci Akord. Pobavte se s přáteli v letní zahradě či na plese. Ubytujte v hotelu Akord své přátele nebo klienty. Uspořádejte pořádnou firemní party či důstojný kongres. Odměňte své zaměstnance a obchodní partnery vstupenkami na kulturní pořady. Oslavte v Akordu své životní milníky – svatby, narozeniny, setkání spolužáků…

Užijte si maximální komfort v Akordu.

Těší se na Vás náš tým, který s láskou a nadšením splní každé Vaše přání.

Vaše

Darina Daňková, jednatelka společnosti
 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.