Zdravá záda / VYPRODÁNO – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

Zdravá záda / VYPRODÁNO

Zdravá záda pod vedením fyzioterapeutky Aleny Smolíkové probíhá každé pondělí od 19:00 v sále č. 413. Lekce začíná 16. 9. 2019 a končí 27. 1. 2020. Maximální kapacita v sále je 18 osob. Lekce trvá 55 minut.

Bolesti zad jsou velmi nepříjemné, omezují nás a potýká se s nimi téměř každý napříč generacemi. Cvičení pro mobilitu a kondici vaší páteře a kloubů, které vychází z nejnovějších poznatků moderní fyzioterapie, jógy a pilates.

Hlavní náplní lekce je odstranění bolesti zad, mobilizace kloubů, protažení zkrácených a posílení oslabených svalů zad a břicha. Při cvičení zapojujeme důležité svalové skupiny, zpevňujeme tělo a podporujeme jeho ohebnost. Zdravotní výhody: Odstranění špatných pohybových návyků a uvolnění zablokovaného svalstva. Zlepšení ohebnosti kloubů a flexibility celého těla. Úleva od každodenního stresu a úzkostí způsobených bolestmi. Lekce jsou vedeny pod dohledem zkušené fyzioterapeutky, která vás provede jednotlivými cviky na záda a dohlédne na jejich správné provádění.

Ceník:

pololetní permanentka (17 lekcí) – 1 300 Kč

Vzhledem k nízké ceně se nezohledňují absence.

Necvičíme v těchto termínech– 28.10, 23.12, 30.12.

Pokud není lekce plně obsazena, je možné se na lekci přihlásit jednorázově – prostřednictvím rezervačního systému Reenio.