Wabi a Ďáblovo stádo

Wabi a Ďáblovo stádo je společenství mladých výrazných umělců, kteří přearanžovali staré trampské písně (Až ztichnou bílé skály, Blízko little Big Hornu, Hudsonské šífy aj.) do nového kabátu. Deska se během roku stala jednou z nejpopulárnějších a nejsledovanějších a získala ocenění “Zlatá deska”. Na koncertě zazní celá deska Wabi a Ďáblovo stádo, Daňkovy evergreeny, ale také první ochutnávky z chystané novinky.


Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.