Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách

120 minut smíchu, aneb Táborský, Vondráček a Matejka rozesmějí i ty, kdo nemají čas. Veleúspěšný divadelní trhák SOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA VE 120 MINUTÁCH v režii Jana Borna, v níž dle slov Miroslava Táborského tři chlapi blbnou na téma William Shakespeare, představili v ostravském Domu kultury Akord všem bujaré zábavy chtivým divákům pražské Divadlo v Dlouhé.
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.