FOTO - FEST

FOTO – FEST  – fotografická soutěž pro neprofesionální fotografy s mezinárodní působnosti. FOTO FEST 2015 máme za sebou . Na téma : Ne-Bezpečné léto zaslalo 13 fotografů celkem 72 fotografií.

1. Místo  – Filip Novák / Léto s ostnatými dráty
2. Místo  – Marie Křížová / Bezpečně zajištěné kolo
3. Místo – Michaela Kozubková / Závod s časem

Vybrané fotografie z této soutěži budou v letošním roce vystaveny v DK AKORD.

POZOR UPOZORNĚNÍ : Všechny fotografie zaslané do soutěže, bylo možné shlédnout na samostatných stránkách www.fotofest.eu. Od ledna 2016 došlo kvůli technickým a administračním nedostatkům k dočasnému zastavení těchto webových stránek projektu. Do vyřešení celé záležitosti a obnovu samostatných stránek, dočasně slouží tato stránka na www.dk-akord.cz

Už nyní se připravuje další ročník FOTO-FESTU.
Vyhlášení témata na rok 2016 se chystá na měsíc duben.

Koordinátor projektu: Zdeněk Kačor tel. +420 596 762 515 z.kacor@dk-akord.cz
Zpět


 
Odběr novinek

Odběr novinek
Chcete si objednat pronájem? Kontaktujte nás!„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Máte dotaz nebo jen vzkaz pro nás?
Neváhejte se na nás obrátit!


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.