PAVEL ŠPORCL: Gipsy fire

Datum konání akce: 07.03.2019 - 19:00

Nejúspěšnější a nejžádanější projekt Pavla Šporcla s cikánskou cimbálovou kapelou GIPSY WAY ENSEMBLE. Předprodej pouze online a v pokladně Akordu!

HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ

Program Gipsy Fire navazuje na stejnojmennou desku z roku 2014. Je pokračováním velmi zdařilého Gipsy Way, prvního programu Pavla Šporcla s cikánskou tématikou. Spojuje velké mistrovství s temperamentem a cikánskou vroucí krví. Na rozdíl od prvotiny Gipsy Way, nový projekt výrazněji sází na nevšední technickou vybavenost a osobitost primáše Pavla Šporcla. Ten se v programu představuje také jako autor hudby, mj. i titulní skladby Gipsy Fire. S cikánskou cimbálovou kapelou Pavel Šporcl odehrál víc než 300 koncertů v nejrůznějších zemích světa včetně Číny, provedl úspěšná turné, v rámci nichž třikrát zcela vyprodal legendární pražskou Lucernu. CD Gipsy Way z roku 2008 i CD Gipsy Fire z roku 2015 byla za prodej oceněna Platinovou deskou Supraphonu.

Účinkují:
Pavel Šporcl – housle

Gipsy Way Ensemble – cikánská cimbálová kapela:
Tomáš Vontszemü – cimbál
Ján Rigó – kontrabas
Zoltán Sándor– viola/ kytara

 Cenově výhodné vstupenky a lepší místa k sezení získáte, pokud si zakoupíte celý cyklus HUDEBNÍ PŘEDPLATNÉ sezóna 2018/19. 

Velký kongresový sál

Kongresový a společenský sál v AKORDu patří mezi největší sály v Ostravě. Využijte kongresový sál pr...

Hudební sál

Sál je určen pro větší společnosti – pronajměte si jej pro uspořádání semináře, školení, schůze, spo...