ZDENĚK KAČOR – recitál INVENTURA MYSLI – AKORD Ostrava | Kulturní a společenské centrum

ZDENĚK KAČOR – recitál INVENTURA MYSLI

Datum konání akce: 26.03.2020 - 19:00
Vstupné:  130 Kč
zrušeno

Akce je zrušena. V návaznosti na nařízení vlády ČR o přijetí krizového opatření je Akord do odvolání uzavřen. Vstupenky zakoupené v Akordu nebo předprodejních místech (OIS, IC Poruba, MIC Havířov) bude možné vrátit až po znovuotevření poboček.  Reagujeme na situaci v ČR a dle toho zde budeme doplňovat další informace. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

Mnozí návštěvníci Akordu Zdeňka Kačora znají. Pod jeho vedením působí divadelní soubor Nahodile více jak 33 let. Píše scénáře, režíruje zábavné pořady Hecoviny. Dětskému publiku se už mnohokrát představil svými kabarety, ve kterých zaznívají jeho autorské písničky pro děti. V roli písničkáře pro dospělého, ho ale tak často nevidíme.

Jak sám říká: „Vždy nejdříve musí dozrát čas, abych z toho, co vytvoří do šuplíku, dal dohromady dostatek dobrých písniček“. Letos čas dozrál na čtvrtek 26. března, kdy Zdeněk představí svůj v pořadí čtvrtý recitál tentokrát s názvem Inventura mysli. Kromě písní z minulých recitálů uslyšíte i písně nové za doprovodu několika muzikantů, jako Martina Jaroška, Karla Šína, Petéra Taraby, Aleše Němce a dalších. Karel Šín, Petér Taraba, Aleš Němec a další hosté. Akce se uskuteční v klubu Akord.

MOŽNOST SLEVY 

Pro osoby s průkazem TP a ZP (sleva 30 %), pro ZTP (sleva 50 %). U ZTP/P má doprovod vstup zdarma.

Slevy lze uplatnit pouze při koupit vstupenek přímo v Akordu.


změna

MŮŽEM I S MUŽEM

09.09.2020 - 19:00